• Accommodatie inclusief

Modern verblijf in Wenen aan de Donau

  • Overig
  • 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 of 26 nachten
  • Wenen, Wien
€ 118,26 -38%
prijs vanaf € 74,50 per persoon
  • totaalprijs vanaf € 149
  • ]
  • Prijs voor: 2 volwassenen

Stijlvol Weens hotel in de moderne Millennium Tower aan de rivier de Donau - incl. ontbijt

  • Iconische accommodatie aan de rivier: De Millennium Tower van 50 verdiepingen, een groots baken met uitzicht op de majestueuze rivier de Donau, is de glamoureuze setting voor Harry's Home Millenium Tower Wien. Met een verblijf in op een na hoogste wolkenkrabber van Oostenrijk verblijft, overnacht je recht boven één van de populairste winkel- en recreatiecomplexen van de stad, of pak de U-Bahn naar het historische stadscentrum van Wenen.

  • Prachtig design: Het gepolijste interieur past perfect bij de strakke, glinsterende buitenkant van het gebouw, met glanzende houten vloeren, heldere kleuraccenten en veel natuurlijk licht dat binnenstroomt door de hoge ramen. De kroon op het werk is het weidse uitzicht over de rivier en het Donauinsel, de perfecte plek om te genieten van een ochtend- of avondwandeling.

  • Wenen op jouw manier: Ontspan na een lang dag in de stad in je lichte, moderne kamer met luxe voorzieningen zoals een inloopkast, een gezellige zithoek en een ruime badkamer voor een comfortabel thuis ver van huis. Begin je dag vol actie op zijn best met het huisgemaakte ontbijt van het hotel met regionale producten, of laad op bij het servicepunt voor 24-uurssnacks en handige wasfaciliteiten.

Locatie
harry's home Millennium Tower Wien ligt op iets meer dan een halfuur rijden van de internationale luchthaven van Wenen, of pak de sneltrein S7 naar Handelskai, op slechts drie minuten lopen van het hotel.

Inreisregels

De paspoort-, visum- en gezondheidsvereisten (inclusief die in verband met COVID-19) op het moment van boeken kunnen worden geraadpleegd op de website van Buitenlandse Zaken van je eigen overheid via deze links: Nederland of België. Het is jouw verantwoordelijkheid om ervoor te zorgen dat je hele reisgezelschap in het bezit is van de benodigde reis- en gezondheidsdocumenten, en voldoen aan alle andere immigratie- en inreisvereisten, voordat je op reis vertrekt.

Wenen

harry's home Millenium Tower Wien ligt naast de rivier de Donau in de iconische Millennium Tower, die ook de thuisbasis is van een scala aan winkels, restaurants, een bioscoop en een hele reeks leuke activiteiten (iemand zin in karaoke?). Het hippe Donauinsel ligt tegenover het hotel en is een van de belangrijkste recreatiegebieden van de stad, waar het hele jaar door talloze openluchtfestivals en -evenementen worden gehouden.

Het centrum van Wenen is in ongeveer 15 minuten te bereiken met metrolijn U6 - wandel door het historische stadscentrum en ontdek bezienswaardigheden zoals de Stephansdom en de Hofburg, kunstcollecties van wereldklasse in de Kunsthistorisches Museum en de Albertina, en ontdek waarom Wenen bekend staat als de 'Muziekstad' bij de wereldberoemde Musikverein en de Weense Staatsopera.

harry's home Millennium Tower Wien

  • Hotel
  • Wien, Oostenrijk
  • +6
Lees meer

Standard room

calendar illustration
Bekijk prijzen en beschikbaarheid voor deze aanbieding
Koop nu, betaal de rest later

Wist je dat je nu kunt boeken en de rest later kunt betalen met onze handige aanbetalingsoptie? Als je deze deal minimaal 35 dagen voor vertrek boekt, dan kan je ervoor kiezen om in termijnen te betalen. De waarborg zal is 50% van de totaalprijs bedragen, plus eventuele extra's (zoals een reisverzekering). Je vindt de bedragen van elke betaling en uiterste datum voor elke betaling in de laatste stap van het boekingsproces.

Aanvullende informatie
Voorwaarden

Uw boeking is een rechtstreeks contract tussen u en het hotel voor het verstrekken van uw hotelreservering. Het hotel is aansprakelijk voor de juiste uitvoering van de overeenkomst. Sectie 2 (individuele reisdiensten) van de Algemene voorwaarden van Secret Escapes zijn van toepassing op deze boeking.

Exclusief heen- en terugreis.

Secret Escapes GmbH, ingeschreven in het handelsregister van de districtsrechtbank van Charlottenburg onder nummer HRB 138671 B, met kantooradres c/o WeWork, Stresemannstraße 123, 10963 Berlin.

Inchecken

Vanaf 16:00 - 00:00 uur

Uitchecken

Tot 11:00 uur

Richtlijn (EU) 2015/2302

De combinatie van reisdiensten die u wordt aangeboden, is een pakketreis in de zin van Richtlijn (EU) 2015/2302. Bijgevolg kunt u aanspraak maken op alle EU-rechten die voor pakketreizen gelden. Onderneming Secret Escapes GmbH is ten volle verantwoordelijk voor de goede uitvoering van de volledige pakketreis. Onderneming Secret Escapes GmbH beschikt ook over de wettelijke verplichte bescherming om u terug te betalen en, indien het vervoer in de pakketreis is inbegrepen, te repatriëren ingeval zij insolvent wordt/worden.
Meer informatie over basisrechten krachtens Richtlijn (EU) 2015/2302

Reisverzekering

Wij raden je aan een passende verzekering af te sluiten voor het soort reis dat je hebt geboekt, of het nu gaat om een binnenlandse of buitenlandse reis. Afhankelijk van je beschermingsniveau (en wij raden altijd een zo uitgebreid mogelijke dekking aan), dekt je reisverzekering annuleringen, medische zorg, familiale noodgevallen, verlies van bagage, insolventie van de touroperator en andere risico's.