Schilderachtige Fly & Drive langs de Golf van Napels & Amalfikust
- Rondreis
- 7 of 10 nachten
- totaalprijs vanaf € 1.998 ]
- Prijs voor: 2 volwassenen
Geniet van historie, heerlijk eten en hemelse stranden tijdens een Fly & Drive langs Napels en de Amalfikust, incl. ontbijt, vluchten & huurauto
De onderstaande route is een vaste route langs de hoogtepunten van Napels en de Amalfikust. De hotelnachten staan vast, maar verder heb je alle vrijheid om de omgeving te verkennen.
Voorgestelde route bij 7 nachten:
Dag 1: De gekozen luchthaven - Napels
Vandaag begint je reis langs Napels, de Amalfikust en haar schitterende stranden. Zodra je bent gearriveerd in Napels, stap je in de huurauto voor een korte rit naar je eerste stop: hotel Palazzo Salgar. Hier zul je de eerste twee nachten verblijven, incl. ontbijt. Het hotel ligt op slechts vijf minuten lopen van het Piazza del Mercato plein en op een kwartier rijden van de haven van Napels, vanwaar je het prachtige Ischia, Procida en Capri kunt bezoeken.
Dag 2: Napels
Vandaag heb je de hele dag de tijd om Napels en de nabijgelegen pareltjes te verkennen. Struin door het centrum (en geniet van een échte Napolitaanse pizza!), wandel over de Lungomare Caracciolo promenade, bezoek de indrukwekkende ruïnes van Pompeï, of vaar in drie kwartier naar het schilderachtige en kleurrijke eiland Procida - dat in 2022 de Italiaanse Culturele Hoofdstad was.
Dag 3: Napels - Sorrento
Stap na het ontbijt in de auto om naar je volgende bestemming te rijden: Sorrento. Een schitterende rit langs de kust van iets langer dan een uur brengt je naar Hotel Spicy Sorrento, waar je de komende twee nachten zult slapen, incl. ontbijt. Het hotel biedt een panoramisch uitzicht over de azuurblauwe golf van Napels vanaf het terras en ligt op slechts een kwartier lopen van de kleine en unieke baai Bagni Regina Giovanna.
Dag 4: Sorrento
Sorrento is de toegangspoort tot de Amalfikust en is al eeuwen een populaire bestemming. Het is ook de ideale uitvalsbasis voor wie de schitterende omgeving met de auto of Vespa wil verkennen. Heb je in Napels geen tijd gehad om Pompeï en de Vesuvius te zien? Dan brengt een rit van ongeveer 30 kilometer je naar deze must-sees. Altijd al Amalfi willen bezoeken? In iets meer dan een uur sta je al tussen de gezellige terrassen en kleurrijke huizen van dit UNESCO Werelderfgoed. Maar vergeet ook zeker niet om Sorrento zelf beter te leren kennen: van de kathedraal en Chiesa di San Francesco tot de Marina Grande en de heerlijk geurende citroengaarden.
Dag 5: Sorrento - Salerno
Op dag vijf is het tijd om Hotel Spicy Sorrento in te ruilen voor Hotel Olimpico, op slechts 20 minuten rijden van het hart van Salerno. Hier zul je de komende twee nachten vertoeven, incl. ontbijt. Salerno wordt vaak over het hoofd gezien als vakantiebestemming, maar de ligging van deze havenstad maakt het tot een perfecte uitvalsbasis: de populaire Amalfikust ligt aan de linkerzijde, terwijl de rustige kust van Cilento aan de rechterzijde wacht om ontdekt te worden.
Dag 6: Salerno
Slenter vandaag door de smalle straatjes van het centrum, bewonder de indrukwekkende Duomo en bezoek het Castello di Arechi, dat net iets buiten de stad ligt. Wie even heerlijk tot rust wil komen, kan een ontspannende wandeling maken door de oudste botanische tuin van Europa: Il Giardino della Minerva. Liever op pad met de huurauto? Bezoek dan de adembenemende kust van Cilento, Agropoli, Cava de' Tirreni, of de Griekse tempels van Paestum.
Dag 7: Salerno - Caserta
Geniet van een lekker ontbijt en stap vervolgens in de huurauto naar alweer de laatste bestemming van je rondreis. Na een tocht van iets meer dan een uur kom je aan in Caserta, dat ten noorden van Napels ligt. Hier slaap je de laatste nacht in Hotel Royal Caserta, incl. ontbijt. Het hotel ligt in een rustige buurt tegenover het Koninklijk Paleis van Caserta. Neem vandaag de tijd om het imposante paleis, de Franse tuin en de Giardino Inglese (Engelse tuin) in alle rust te bekijken.
Dag 8: Caserta - Napels - de gekozen luchthaven
Wat is de tijd snel gegaan! Vandaag komt je Fly & Drive alweer ten einde. Lever de huurauto in op de luchthaven van Napels en stap vervolgens in het vliegtuig richting de gekozen luchthaven.
Goed om te weten
- Bij de rondreis van 10 nachten verblijf je 1 extra nacht in Sorrento, Salerno en Caserta
- Bij de rondreis van 14 nachten verblijf je 1 extra nacht in Napels en 2 extra nachten in Sorrento, Salerno en Caserta
Deze aanbieding is inclusief:
-
2 of 3 nachten in een Standaardkamer in Palazzo Salgar, Napels
-
2, 3 of 4 nachten in een Standaardkamer met tuinzicht in Hotel Spicy Sorrento
-
2, 3 of 4 nachten in een Standaardkamer in Hotel Olimpico, Salerno
-
1, 2 of 3 nacht(en) in een Standaardkamer in Hotel Royal Caserta
-
Ontbijt in alle hotels
-
Inclusief huurauto voor de duur van het verblijf (categorie A/Eco, Fiat Panda of vergelijkbaar. Gratis kilometers en basisverzekering inbegrepen)
-
1 stuk handbagage per persoon
-
Retourvlucht van Amsterdam, Brussel Zaventem, Brussel Charleroi, Eindhoven naar Napels
-
De touroperator voor deze reis is Travel Store in Gorinchem, Nederland
-
De touroperator is aangesloten bij het Calamiteitenfonds, ANVR, SGR, IATA, DTA en BTP
Reisdetails
Dag 1 & 2: Palazzo Salgar, Napels (2 of 3 nachten)
Palazzo Salgar ligt in het hart van een stad met duizend facetten: Napels. De moderne en functionele kamers, aandacht voor detail en een sterke klantgerichtheid maken dit hotel tot de ideale plek om te genieten van een heerlijke tijd. Er is ook een wellnessruimte met een volledig uitgeruste fitness…
Lees meerDag 3 & 4: Hotel Spicy Sorrento, Sorrento (2, 3 of 4 nachten)
Hotel Spicy Sorrento ligt net buiten het centrum van Sorrento en weerspiegelt een geheel nieuw concept van gastvrijheid: sprankelend, kleurrijk en leuk. De baai Regina Giovanna ligt op circa 500 meter van het hotel en het historische centrum ligt op ongeveer 1,5 kilometer afstand.
*Hotelfacilite…
Lees meerDag 5 & 6: Hotel Olimpico, Salerno (2, 3 of 4 nachten)
Het 4* Hotel Olimpico aan de Golf van Salerno is het perfecte vertrekpunt voor al je ontdekkingstochten: of je nu de Amalfikust, Positano, Capri of Pompeii wilt ontdekken. Dwaal rond in Ravello, rust uit in de geurige schaduw van een tuin in Amalfi, geniet van de kust en neem een duik in het krista…
Lees meerDag 7: Hotel Royal Caserta, Caserta (1, 2 of 3 nachten)
Comfort, stijl en service van hoge kwaliteit, op een steenworp afstand van het Paleis van Caserta - een van de meest waardevolle en gewaardeerde toeristische trekpleisters. De architectuur van het paleis vermengt zich met de minimalistische stijl van Hotel Royal Caserta voor een bijzonder en sterk …
Lees meerReisdetails
De heen- en terugvlucht tussen de gekozen luchthaven en Napels zijn in de prijs inbegrepen, evenals een huurauto.
Als je met Easyjet vliegt, kun je 1 kleine handbagage tas van max 45 x 36 x 20 cm meenemen inclusief handvatten of wieltjes. Vlieg je met Transavia (Basic Class), dan kun je 1 stuk handbagage van max 55 x 35 x 25 cm (max 10 kg) plus 1 accessoire van max 40 x 30 x 20 cm meenemen. Vlieg je met Ryanair, dan is 1 kleine tas van 40 x 20 x 25 cm toegestaan die in de meter moet passen. En vlieg je met SN Brussels, dan is 1 handtas van max 55 x 40 x 23 cm (max. 8 kg) toegestaan.
Vanaf Amsterdam vlieg je met Easyjet of Transavia, vanaf Eindhoven en Brussel Charleroi vlieg je met Ryanair en vanaf Brussel vlieg je met SN Brussels.
Houd er ook rekening mee dat de beperkingen voor bagagegewicht en -afmetingen per luchtvaartmaatschappij kunnen verschillen, controleer hiervoor de voorwaarden van de luchtvaartmaatschappij.
Heenvlucht tussen Amsterdam, Brussel Charleroi of Brussel en Napels
Vertrek in de ochtend of avond, aankomst in de ochtend of avond
Heenvlucht tussen Eindhoven en Napels
Vertrek om 10:10 uur, aankomst om 12:25 uur
Terugvlucht tussen Amsterdam, Brussel Charleroi of Brussel en Napels
Vertrek in de ochtend of avond, aankomst in de ochtend of avond
Terugvlucht tussen Eindhoven en Napels
Vertrek om 07:15 uur, aankomst om 09:45 uur
Exclusief
- Exclusief toeristenbelasting gedurende de reis
- Exclusief bijdrage SGR van € 5,00 pp en afdracht Calamiteitenfonds Reisgelden a € 2,50 per boeking
Aanvullende informatie
Voorwaarden | Je boeking is een directe overeenkomst tussen jou en onze vertrouwde partner voor de levering van je boeking. Onze partner is verantwoordelijk voor de goede uitvoering van de overeenkomst. Sectie 2 van Algemene voorwaarden van Secret Escapes en Algemene voorwaarden van onze partner is van toepassing op deze boeking. |
---|---|
Paspoort-, visum- en gezondheidsvereisten | De paspoort-, visum- en gezondheidsvereisten (inclusief die in verband met COVID-19) op het moment van boeken kunnen worden geraadpleegd op de website van Buitenlandse Zaken van je eigen overheid via deze links: Nederland of België. Het is jouw verantwoordelijkheid om ervoor te zorgen dat je hele reisgezelschap in het bezit is van de benodigde reis- en gezondheidsdocumenten, en voldoen aan alle andere immigratie- en inreisvereisten, voordat je op reis vertrekt. |
Richtlijn (EU) 2015/2302 | De combinatie van reisdiensten die u wordt aangeboden, is een pakketreis in de zin van Richtlijn (EU) 2015/2302. Bijgevolg kunt u aanspraak maken op alle EU-rechten die voor pakketreizen gelden. Onderneming Travel Store is ten volle verantwoordelijk voor de goede uitvoering van de volledige pakketreis. Onderneming Travel Store beschikt ook over de wettelijke verplichte bescherming om u terug te betalen en, indien het vervoer in de pakketreis is inbegrepen, te repatriëren ingeval zij insolvent wordt/worden. |
Verwachte vluchttijden | Als de vlucht inbegrepen is in je deal, zijn de getoonde vluchttijden geschat en dus onderhevig aan wijzigingen. Houd er rekening mee dat je gewenste vertrektijd niet in alle gevallen kan worden gegarandeerd. |
Reisverzekering | Wij raden je aan een passende verzekering af te sluiten voor het soort reis dat je hebt geboekt, of het nu gaat om een binnenlandse of buitenlandse reis. Afhankelijk van je beschermingsniveau (en wij raden altijd een zo uitgebreid mogelijke dekking aan), dekt je reisverzekering annuleringen, medische zorg, familiale noodgevallen, verlies van bagage, insolventie van de touroperator en andere risico's. |
Annulering en wijzigingen | Om je geplande route te wijzigen, een upgrade aan te vragen of als je vragen hebt over je boeking, kun je rechtstreeks contact opnemen met de touroperator op +31 183 666 777 of via e-mail op deals@travelstore.nl. Voor meer informatie over het beleid van deze aanbieding, kun je terecht op de website van de partner: https://www.travelstore.nl/ |
Vluchtbevestiging disclaimer | Vluchttijden en luchtvaartmaatschappijen worden door Travel Store bevestigd nadat je je boeking hebt gemaakt. Binnen 7 dagen na de bevestiging van je boeking bij ons, ontvang je een e-mail van de touroperator Travel Store met je definitieve boekingsbevestiging, waarin de exacte vluchttijden voor je specifieke boeking worden bevestigd. De vluchttijden zullen binnen de tijdsparameters en mogelijke luchtvaartmaatschappijen vallen die in deze aanbieding zijn vermeld. |
Huisdieren | Huisdieren zijn niet toegestaan op deze reis. |
Informatie over route- en hotelvariatie voor rondreizen | De touroperator behoudt zich het recht voor het reisschema te wijzigen als gevolg van onvoorziene omstandigheden, alsook om in uitzonderlijke gevallen hotels van dezelfde of een hogere categorie op een vergelijkbare locatie te boeken. |
Huurauto | Ook inbegrepen in deze aanbieding is een huurauto voor de duur van het verblijf op beide eilanden (cat. A/Eco Fiat Panda of vergelijkbaar inclusief gratis kilometers en basisverzekering), op te halen en in te leveren op de luchthaven. Huurvoorwaarden: - Kilometervergoeding: onbeperkt, - Federale belastingen: 23%, - Luchthavenbelasting: inbegrepen, - Brandstof: Het voertuig met hetzelfde peil meenemen en met hetzelfde peil terugbrengen. Controleer altijd de algemene voorwaarden alvorens het contract te ondertekenen, - Minimum leeftijd: 23 jaar, - Maximum leeftijd: 75 jaar (boven de 75 jaar mogelijk met een toeslag van €100 in totaal), - Minimale geldigheidsduur rijbewijs: 1 jaar, - Aantal gewone creditcards: 1, - Let op: een geldige creditcard op naam van de hoofdbestuurder is vereist voor de borg (prepaid kaarten of AMEX worden niet geaccepteerd). |