Sorry, deze aanbieding is verlopen.

  • Accommodatie inclusief

Elegant hotel in een monumentaal bankgebouw in Den Haag

  • Overig
  • 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 of 14 nachten
  • Den Haag, Zuid-Holland
€ 147,22 -46%
prijs vanaf € 79,50 per persoon
  • totaalprijs vanaf € 159
  • ]
  • Prijs voor: 2 volwassenen

Chique hotel in een trendy hoek van Den Haag, gevestigd in een stijlvol en prachtig gerestaureerd voormalig bankgebouw - incl. ontbijt & late check-uit

  • Stijlvol verblijf: Geniet van het goede leven in voco The Hague, een superstijlvol onderkomen in een prachtig gerestaureerd voormalig bankgebouw, dat veel van zijn originele kenmerken heeft behouden - de kluisdeur is een leuke touch. De kamers zijn modern ontworpen: denk aan comfortabele bedden, strakke doucheruimtes met inloopdouches, zachte verlichting en uitzicht op het atrium beneden, de daken van de stad of het voormalig stadspaleis.

  • Eten en drinken: De eetgelegenheden van voco The Hague zijn gevarieerd, waaronder Botanica Kitchen Bar & Lounge - een heerlijk restaurant met uitstekend daglicht. In schril contrast hiermee staat het donkere en stemmige Ultramarijn, dat is ingericht als een chique gastropub, waar je heerlijke hapjes zoals beef short rib en schotels met kaas en vleeswaren kunt bestellen, naast klassieke cocktails met een twist. Het Atrium is een geweldige plek om de hele dag door een hapje te eten, onder een centrale boom en een mooie vlindertentoonstelling.

  • Maak het je gemakkelijk: Het hotel is zeer behulpzaam, met een vriendelijke receptie die je kan helpen met het reserveren van restaurants of advies tijdens je verblijf. Huisdieren zijn welkom, dus neem gerust je hond mee (tegen een kleine vergoeding). Als je moet werken tijdens je verblijf, kan het businesscentrum helpen met printen, kopiëren en andere administratieve taken. Er is zelfs een gym waar je kunt trainen met cardiomachines, vrije gewichten en fitnessapparaten.

Locatievoco The Hague ligt op enkele minuten met de tram van station Den Haag Centraal. Per auto is het ca. 68 kilometer rijden van Utrecht, ca. 24 kilometer van Rotterdam en ca. 180 kilometer van Brussel naar het hotel. Reis je met het openbaar vervoer, dan ben je ongeveer 1 uur onderweg vanaf Utrecht, ongeveer 30 minuten vanaf Rotterdam en ongeveer 2 uur en 15 minuten vanaf Brussel.
Inreisregels

De paspoort-, visum- en gezondheidsvereisten (inclusief die in verband met COVID-19) op het moment van boeken kunnen worden geraadpleegd op de website van Buitenlandse Zaken van je eigen overheid via deze links: Nederland of België. Het is jouw verantwoordelijkheid om ervoor te zorgen dat je hele reisgezelschap in het bezit is van de benodigde reis- en gezondheidsdocumenten, en voldoen aan alle andere immigratie- en inreisvereisten, voordat je op reis vertrekt.

Den Haag

Dit statige voormalige bankgebouw is gevestigd in het Hofkwartier en ligt op loopafstand van het Vredespaleis, winkelgebied Het Noordeinde en het Binnenhof. Maar ook de iets verder weg gelegen bezienswaardigheden zijn gemakkelijk te bereiken: zo reis je in tien minuten met het openbaar vervoer naar Madurodam, en sta je na een autorit van nog geen kwartier in de schitterende Japanse Tuin of in het overdekte Westfield Mall of the Netherlands voor een middagje winkelen.


Zin om even heerlijk uit te waaien op het strand of te genieten van de zomerzon? Stap in de tram voor de deur van het hotel en reis in ongeveer 20 minuten naar Scheveningen. 

Voco The Hague

  • Hotel
  • Den Haag, Nederland
  • +9
Lees meer

Queen Standard

calendar illustration
Bekijk prijzen en beschikbaarheid voor deze aanbieding
Koop nu, betaal de rest later

Wist je dat je nu kunt boeken en de rest later kunt betalen met onze handige aanbetalingsoptie? Als je deze deal minimaal 35 dagen voor vertrek boekt, dan kan je ervoor kiezen om in termijnen te betalen. De waarborg zal is 50% van de totaalprijs bedragen, plus eventuele extra's (zoals een reisverzekering). Je vindt de bedragen van elke betaling en uiterste datum voor elke betaling in de laatste stap van het boekingsproces.

Aanvullende informatie
Voorwaarden

Uw boeking is een rechtstreeks contract tussen u en het hotel voor het verstrekken van uw hotelreservering. Het hotel is aansprakelijk voor de juiste uitvoering van de overeenkomst. Sectie 2 (individuele reisdiensten) van de Algemene voorwaarden van Secret Escapes zijn van toepassing op deze boeking.

Exclusief heen- en terugreis.

Secret Escapes GmbH, ingeschreven in het handelsregister van de districtsrechtbank van Charlottenburg onder nummer HRB 138671 B, met kantooradres c/o WeWork, Stresemannstraße 123, 10963 Berlin.

Inchecken

Vanaf 15:00 uur

Uitchecken

Tot 12:00 uur

Richtlijn (EU) 2015/2302

De combinatie van reisdiensten die u wordt aangeboden, is een pakketreis in de zin van Richtlijn (EU) 2015/2302. Bijgevolg kunt u aanspraak maken op alle EU-rechten die voor pakketreizen gelden. Onderneming Secret Escapes GmbH is ten volle verantwoordelijk voor de goede uitvoering van de volledige pakketreis. Onderneming Secret Escapes GmbH beschikt ook over de wettelijke verplichte bescherming om u terug te betalen en, indien het vervoer in de pakketreis is inbegrepen, te repatriëren ingeval zij insolvent wordt/worden.
Meer informatie over basisrechten krachtens Richtlijn (EU) 2015/2302

Reisverzekering

Wij raden je aan een passende verzekering af te sluiten voor het soort reis dat je hebt geboekt, of het nu gaat om een binnenlandse of buitenlandse reis. Afhankelijk van je beschermingsniveau (en wij raden altijd een zo uitgebreid mogelijke dekking aan), dekt je reisverzekering annuleringen, medische zorg, familiale noodgevallen, verlies van bagage, insolventie van de touroperator en andere risico's.